Web Design

Mobile Friendly
Search Engine Friendly

ما چه کار میکنیم

ما به صاحبان کسب و کارهای دشوار کار کمک می کنیم درست مثل فروش بیشتری از وب سایت خود با طراحی هوشمند، نرم افزار آسان، بازاریابی هوشمند و پشتیبانی. خدمات ما شامل طراحی وب، توسعه وب، بازاریابی رسانه های اجتماعی، SEO و غیره می باشد.

طراحی وب سایت

Build your brand by our Premium themes and design and  Increase your leads to maximum
g

SEO

به دست آوردن رتبه بندی برتر برای شرایط جستجو مورد نظر و رانندگان واجد شرایط واجد شرایط که برای ساختن کسب و کار شما ضروری است

l

توسعه وب

ما ارائه می دهیم  گزینه توسعه وب سایت سفارشی ما.   ما تجربه گسترده ای را در زمینه توسعه برنامه های وب داریم.

بازاریابی آنلاین

تیم بازاریابی تخصصی ما کار می کنند.
  برای افزایش تبدیل خودترافیک های تکراری  و مشاهده آنلاین خود را گسترش دهید

طرح وب سایت

با استفاده از CMS محبوب ترین وردپرس در جهان، شما یک وب سایت پاسخگو زیبا و متحرک
را طراحی می کنید.

ساخته شده برای تغییر

متوقف کردن کار به سختی برای فروش محصولات و خدمات خود و به جای آن اجازه می دهد یک وب سایت برای آن را برای شما انجام دهد.
  وب سایت ها نباید نه تنها یک ابزار تبلیغاتی باشند، بلکه یک ابزار است که مشتری را جذب می کند و درآمد را تولید می کند.

وب سایت ECOMMERCE

این فروشگاه در تمام روز، هر روز، 365 روز سال بدون نیاز به هیچ یک از کارمندان باز است. این راه عالی برای نمایش محصولات شگفت انگیز خود در سراسر جهان است.

ایمیل و میزبانی تعمیر و نگهداری

حساب ایمیل بسیار سفارشی @ yourdomain.com.my شما، در هر جایی از جهان در هر دستگاه قابل دسترسی است. به طور امن با وب سایت شما پشتیبانی می شود، همه ما توسط ما مدیریت می شود، مخصوصا برای شما!

We Make Your Website Work Everywhere.

از آنجایی که طراحی وب سایت Responsive تنها از یک وب سایت برای همه دستگاه ها استفاده می کند، به غیر از وب سایت های جداگانه ای برای رایانه های موبایل و دسکتاپ، شما فقط باید وب سایت خود را یک بار به جای دوبار، یک بار برای تلفن همراه و یک بار برای دسکتاپ به روز کنید. طراحی وب سایت پاسخگو یک رویکرد نهایی “یک اندازه متناسب با همه” است. معنی آن این است که هنگام ورود به کنسول ساده ترین به روز رسانی در جهان ما و ویرایش، این کار شما انجام می شود. به روز رسانی در گوشی ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی قابل مشاهده خواهد بود و زمان برای تمرکز بر روی کسب و کار شما را نشان می دهد.

Fully Optimized Mobile Ready Websites 

اکثر وبسایتهای قدیم برای کار بر روی یک تلفن همراه کوچک هستند اما با تکیه بر «خرج کردن و زوم کردن»، به خوبی یک تجربه کاربری بسیار وحشتناک است. این بسیار مهم است که بازدیدکنندگان شما بهترین تجربه ممکن را در همه دستگاه ها داشته باشند، و در این جا طراحی طراحی پاسخگو به آنها می رسد.
تمام وب سایت های ما طراحی شده اند که تغییر اندازه، تبدیل و “پاسخ دادن” به صفحه نمایش های مختلف مانند به ویژه در دستگاه های تلفن همراه.

علامت تجاری ما
فرآیند و گردش کار

یک روند اثبات شده برای تبدیل بیشتر بازدید کنندگان خود به مشتریان

رویکرد ما

رویکرد ما این است که به اصول اولیه بازگردیم و کارهایی را که مشتریان ما و کاربران آنها انجام می دهند، انجام دهیم. ما اینها را از روی زمین ساختیم، با استفاده از چارچوب توسعه استاندارد صنعت، به طوری که کاملا به نیازهای شما متصل شده و در بلندمدت پایدار باشد.

Discovery & Strategy Session
Book a time with one of our experts for a free, no obligation consultation to discover how we can help.  Once your project kicks off we begin with a one-on-one strategy session to learn about your goals and talk tactics.
Conversion Plan
We’ll then devise a solid conversion strategy to ensure your new online presence achieves your business goals, and brief in our design team.
Design & Development
Our design and development team get busy creating your new sales powerhouse to drive more leads. We’ll do your keyword research and get busy crafting compelling website copy that not only speaks directly to your audience, but that Google loves too.
Training & Testing
Our friendly technical support crew will phone you to run through our CMS platform and let you in on a few little tips so you can really get the best value possible from your new website.Once everything is tested it’s time to publish your new sales workhorse and start profiting more.

Pricing Plans

Lets Get Started
your project

We focus strongly on function and usability and train you to manage your website as a business asset. We go to great lengths to assure your content is delivered in such a way that visitors can easily and intuitively find the information they seek, resulting in a pleasant and productive user experience

24 Hour Support

We employ a staff of fully trained, friendly and professional agents that are available 24/7